کمپین ساخت سردخانه برای کشاورزان کتیج

درباره سایت

(تعاونوا علی البر والتقوی) هموطن خوبم سلام شرکت تعاونی مهر کتیج با شماره ثبت 176 و شناسه ملی 14002472208 با هدف و رویکرد اصلاح ساختار نظام بهره برداری کشاورزی ، عمران و صنایع دستی منطقه، ارتقاء بهره وری عوامل تولید ، تخصیص و بهره برداری بهینه منابع ، افزایش کمی وکیفی تولید محصولات کشاورزی (زراعی، باغی، دامی، جنگل، مرتع و آبزیان و ... )عمران( تولید قطعات بتونی و ساختمانی ) صنایع دستی (حصیر،انواع سوزن دوزی ، لوازم تزئینی و ...) تحقق کشاورزی،عمران و صنایع دستی پایدار ، بهبود وضعیت معیشتی و ارتقاء توان اقتصادی کشاورزان ، تولید کنندگان و اعضای آن تشکیل و برای پیشبرد اهداف والا و بزرگ خود نیاز به همراهی ، همکاری و سرمایه گذاری همه هموطنان نیکوکار را دارد . منطقه فعالیت :سیستان و بلوچستان. شهرستان فنوج و بخش کتیج.

کمپین ساخت سردخانه برای کشاورزان کتیج
بازدید : 41

کمپین ساخت سردخانه برای کشاورزان کتیج

اکنون با توجه به نبود سردخانه ای حتی کوچک برای کشاورزان ،هر سال شاهد به تاراج بردن تنها محصول کشاورزی( خرمای ) این  دیار ، به وسیله دلالان  محلی و یا شهرستانی هستیم ، از انجاییکه مردم و کشاورزان  مناطق محروم بلوچستان ،که نه توان احداث سردخانه را دارند و نه امکان  صنعتی کردن کشاورزی خود هر ساله مجبورند خرمای خود را نصف قیمت آن هم گاها  بصورت نسیه بفروشند. که این امر موجب ناراحتی بی انگیزگی کشاورزان   منطقه گردیده است.

حال خیریه خادمین با مشورت جمعی از نیک اندیشان این دیار  و با همکاری و مشارکت و سرمایه گذاری  شما خوبان می خواهد به فکر چاره ای برای کشاورزان باشد . 

مشارکت به دو روش : 1. سرمایه گذاری شخصی و منافع دو طرفه  2. یا ساخت سردخانه و تحویل به کشاورزان و با مدیریت خیریه  . 

حال بیائید خود را در این امر خیر و نیکو سهیم نمائید . 

در هر دو صورت ما پذیرای حضور و همراهی گرم شما خوبان هستیم . 

مراحل اجرایی: 

1-  طی کردن مراحل اداری جهت تخصیص زمین مورد نیاز ( حداقل یک هکتار ) و البته اکنون زمین (شخصی ) مورد نیاز تامین می باشد .

2 - سرمایه گذاری و آغاز مراحل ساخت سوله  و یا ساختمان ( 800 متر مکعب) ( 1500 متر مکعب)

3 - نصب و راه اندازی کمپروسور و سردخانه ( 550 تن) و یا ( 1000 تن)

این سرد خانه با دو کاربری زیر سفر و بالای سفر جهت نگهداری خرما و میوجات  و مواد منجمد  می تواند برای کل منطقه مورد استفاده بهره برداری قرار گیرد . 

سرمایه مورد نیاز ساختمان :حداقل . 1.5 میلیارد 

سرمایه مورد نیاز برای سردخانه : 1.5 میلیارد  

جمعا : 3 میلیارد   *  در صورت 1000 تنی : حدود 4 میلیارد نیاز می شود  . 

طرح توجیهی سردخانه 1000 تنی /97 /  لطفا جهت مشاهده کلیک نمائید.

لازم به ذکر است طرح توجیهی با توجه به 2 سال قبل است وهزینه فعلی در بالا درج گردیده است .

بیائید همه با هم دیگران را یاری کنیم .

یادمون باشه حتی ۱۰۰۰ تومن هم کمک بسزایی به تکمیل این پروژه می‌کنه.

 

مطالب مرتبط
  نظرات
  برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
  نام
  آدرس ایمیل
  وب سایت/بلاگ
  :) :( ;) :D
  ;)) :X :? :P
  :* =(( :O };-
  :B /:) =DD :S
  -) :-(( :-| :-))
  نظر خصوصی

   کد را وارد نمایید:

  آپلود عکس دلخواه:   کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید